Στον «αέρα» βρίσκεται η νέα καμπάνια, την οποία δημιούργησε η Solid Havas για την κατηγορία πιτάκια της Alfa. Η νέα καμπάνια ξεκίνησε με το πρώτο τηλεοπτικό σποτ που αφορά τη σειρά «Κεφάτα» και στόχο να συστήσει τη σειρά στο κοινό, τοποθετώντας την ως «την ψυχή του πάρτι». Η καμπάνια θα τρέξει σε τηλεόραση και social media. Την παραγωγή επιμελήθηκε η Feel Me, σε σκηνοθεσία Στάθη Μουρδουκούτα.
13/12/21
CATEGORIES: Advertising
Solid Havas και Alfa λανσάρουν τα «Κεφάτα»
Καμπάνια σε TV και SoMe
Από Marketing Week Online
![](https://marketingweek.gr/wp-content/uploads/2021/12/Alfa-Κεφάτα.jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ