Τα παιδικά δημητριακά πρωινού της Nestlé υλοποιούν νέο διαγωνισμό με δώρα Minions. Οι καταναλωτές καλούνται να αναζητήσουν τον μοναδικό κωδικό στις ειδικές συσκευασίες των δημητριακών Nesquik, Nesquik DUO, Nesquik Extra Choco Waves και Honey Cheerios και να τον καταχωρήσουν στο www.nestle-cereals.com μέχρι τις 18/10, μπαίνοντας σε κλήρωση για 70 σετ ακουστικών Minions και 130 δοχεία δημητριακών Minions Minibus. Παράλληλα, σε κάθε ειδική συσκευασία των δημητριακών Cookie Crisp διατίθεται μία μάσκα ενός ήρωα των Minion τυπωμένη στο πίσω μέρος του πακέτου.
02/09/20
CATEGORIES: Marketing
On-pack διαγωνισμό λανσάρουν τα παιδικά δημητριακά της Nestlé
Με δώρα Minions
Από MW Online Team
![](https://marketingweek.gr/wp-content/uploads/2020/09/nesquik_extra_choco_waves_minions.jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ