Μία νέα πρωτοβουλία για το περιβάλλον ανέλαβε η Interamerican, 30 εργαζόμενοι της οποίας, την Κυριακή, 11 Οκτωβρίου, με ανθρώπους της We4all, κατοίκους της περιοχής-μέλη του Εξωραϊστικού και Αθλητικού Συλλόγου «Η Πρόοδος» και με μέλη του Πυροσβεστικού Σώματος Εθελοντών Προβαλίνθου φύτευσαν εθελοντικά στον Νέο Βουτζά Αττικής 200 δενδρύλλια. Παράλληλα, οι εθελοντές πυροσβέστες, με δύο βυτιοφόρα, φρόντισαν για το πρώτο πότισμα.
15/10/20
CATEGORIES: Marketing
Νέα «πράσινη» δράση από την Interamerican
Δενδροφύτευση στον Νέο Βουτζά με τη We4All
Από MW Online Team
![](https://marketingweek.gr/wp-content/uploads/2020/10/interamerican.jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ