Οι εταιρείες Μασούτης και ΜΕΒΓΑΛ συνεργάζονται και υλοποιούν, στα καταστήματα της πρώτης, τη δράση «Ένα για σένα, ένα για τα παιδιά», παρακινώντας το κοινό να συμμετάσχει. Στο πλαίσιο της δράσης, η οποία πραγματοποιείται από τις 7 έως τις 27 Οκτωβρίου, για κάθε αγορά ενός λίτρου φρέσκου γάλακτος ΜΕΒΓΑΛ, οι δύο εταιρείες προσφέρουν άλλο ένα λίτρο στα παιδιά που φιλοξενούνται στο «Χαμόγελο του Παιδιού» Θεσσαλονίκης, στο Κέντρο Αποκατάστασης Παιδιών με Αναπηρία, στο Ελληνικό Παιδικό Χωριό Φιλύρου, στο Ορφανοτροφείο Θηλέων «Μέλισσα» και στον παιδικό σταθμό του Σωματείου «Οι Φίλοι του Παιδιού».
09/10/20
CATEGORIES: Marketing
Μασούτης και ΜΕΒΓΑΛ στηρίζουν τα παιδιά
Προσφέρουν γάλα σε ιδρύματα
Από MW Online Team
![](https://marketingweek.gr/wp-content/uploads/2020/10/mevgal_masoutis.jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ