Ως καλύτερη εταιρεία διεθνών τηλεπικοινωνιών στη Νοτιοανατολική Ευρώπη και Ευρασία αναδείχθηκε και πάλι η OTE Globe. Συγκεκριμένα, απέσπασε για τρίτη συνεχή χρονιά και τέταρτη συνολικά, το βραβείο «Best Eastern European & CIS Wholesale Carrier», στο πλαίσιο των διεθνών βραβείων τηλεπικοινωνιών Global Carrier Awards. «Κατά τη διάρκεια μιας χρονιάς τόσο απαιτητικής, όπως είναι η φετινή, υπό πρωτοφανείς συνθήκες και παρά τις συνεχείς προκλήσεις, παρείχαμε τις υψηλού επιπέδου κρίσιμες υπηρεσίες μας απρόσκοπτα, συμβάλλοντας αποτελεσματικά στη διαχείριση της κρίσης που διανύουμε. Η OTE Globe παραμένει ηγέτιδα στον κλάδο, χάρη στους ανθρώπους της που εργάζονται καθημερινά για να τη διατηρήσουν στην κορυφή», δήλωσε, μεταξύ άλλων, ο Ντίνος Ανδρέου, Διευθύνων Σύμβουλος της OTE Globe.
13/11/20
CATEGORIES: Marketing
Η ΟΤΕ Globe «Best Eastern European & CIS Wholesale Carrier»
Για τρίτη συνεχή χρονιά στα Global Carrier Awards
Από MW Online Team
![](https://marketingweek.gr/wp-content/uploads/2020/11/Oteglobe_logo.png)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ