Η νέα επικοινωνία της Όπτιμα ΑΕ από τη MullenLowe Athens, για τις Ήπειρος Ζεμύθα Protein Bars, αναδεικνύει, με πρωτότυπο τρόπο, πόση δύναμη μπορεί να μας χαρίσει η παράδοση. Στην ταινία, βλέπουμε ένα ζευγάρι hikers να ξεκινά μια πεζοπορική διαδρομή. Στην αρχή της πορείας τους, χαιρετούν έναν βοσκό. Καθώς οι πρωταγωνιστές συνεχίζουν τη δύσβατη διαδρομή τους, ο ίδιος βοσκός εμφανίζεται συνεχώς μπροστά τους, με τρόπο ανεξήγητο αφού τον έχουν ήδη προσπεράσει. Το μυστικό του είναι οι νέες Ήπειρος Ζεμύθα Protein Bars. Την παραγωγή επιμελήθηκε η Boo Productions, με σκηνοθέτη τον Μιχάλη Μπέκο.
29/10/20
CATEGORIES: Advertising
Η MullenLowe Athens στο λανσάρισμα των Ήπειρος Ζεμύθα Protein Bars
Στον «αέρα» η σχετική ταινία
Από MW Online Team
![](https://marketingweek.gr/wp-content/uploads/2020/10/zemitha_hpeiros.jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ