Η DigitalWise, μαζί με τη Henkel και τον Γιάννη Τσιμιτσέλη, πραγματοποίησαν ενέργεια, κάνοντας «την πιο… έξυπνη μπουγάδα» με Neomat. Το brand εισέρχεται στη νέα εποχή του, όπως επισημαίνεται, με νέο positioning, νέο σλόγκαν, ανανεωμένες συσκευασίες μαζί με μια 360o καμπάνια, που επιμελήθηκε η DigitalWise.
11/10/21
CATEGORIES: Advertising
Η DigitalWise για το Neomat
Το brand διαθέτει νέο positioning, σλόγκαν, συσκευασίες και 360o καμπάνια
Από Marketing Week Online
![](https://marketingweek.gr/wp-content/uploads/2021/10/Neomat.jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ