Τη νέα της διαφημιστική καμπάνια, με αφορμή τη φετινή Black Friday, παρουσιάζει η Ravenna.
Την Black Week καμπάνια της Ravenna υπογράφει, για 4η συνεχή χρονιά, η Day6, η οποία εστιάζει σε ένα virtual meeting σκύλων, όπου η πλειοψηφία επιβεβαιώνει πως ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου είναι το Black Week Ravenna, επισημαίνοντας ότι αποτελεί τον «πιο πιστό φύλακα τσέπης», ο οποίος κάνει τις τιμές «γατάκια».
Εκτός από το τηλεοπτικό σποτ, την καμπάνια πλαισιώνει μια πλήρης digital επικοινωνία και ανάπτυξη στα social media.