Μετά από 16 χρόνια, η Εύη Κλαουδάτου αποχώρησε από τα Attica, the department stores, όπου ασκούσε καθήκοντα Διευθύντριας Marketing & Επικοινωνίας. Εντάχθηκε στο δυναμικό του πολυκαταστήματος τον Νοέμβριο 2004, πριν ξεκινήσει δραστηριότητα το πολυκατάστημα στο CityLink, και συμμετείχε ενεργά στο επικοινωνιακό του λανσάρισμα το 2005. Θα συνεχίσει στα καθήκοντά της ως Διευθύντρια Ανάπτυξης & Επικοινωνίας του CityLink.
09/09/20
CATEGORIES: Marketing
H Εύη Κλαουδάτου αποχώρησε από τα Attica
Ασκούσε καθήκοντα Δ/ντριας Marketing & Επικοινωνίας
Από MW Online Team
![](https://marketingweek.gr/wp-content/uploads/2020/09/klaoudatou.jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ