Μία ακόμη συνεργασία εγκαινίασε το τμήμα Business Solutions της LG με την Trident Cars AE, αποκλειστική αντιπροσωπεία της Lamborghini στην Ελλάδα. Στον χώρο της έκθεσης, τοποθετήθηκε ένα Video wall πλάτους 3,60m και ύψους 2,10m. Ο Γιάννης Μαντάς, Εμπορικός Διευθυντής του τμήματος Business Solutions της LG Electronics Hellas, εξέφρασε τη χαρά του για το παρών που έδωσε η LG σε μια τόσο σημαντική έκθεση αυτοκινήτων.
18/01/21
CATEGORIES: Marketing
Digital signage της LG στην έκθεση Lamborghini
Στο πλαίσιο συνεργασίας με την Trident Cars
Από Marketing Week Online
![](https://marketingweek.gr/wp-content/uploads/2021/01/lamborghini.jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ