Η εταιρεία Μύλοι Λούλη βραβεύθηκε με Gold βραβείο, στο πλαίσιο των Sales Excellence Awards 2020. Συγκεκριμένα, η εταιρεία απέσπασε Χρυσό βραβείο στην κατηγορία «Καινοτόμο Προϊόν/Υπηρεσία» για την προωθητική ενέργεια που πραγματοποίησε σε super market γνωστής αλυσίδας για τα προϊόντα: Μύλοι Αγίου Γεωργίου και Easy Bake. Ρόλο στην υλοποίηση της ενέργειας και ακολούθως στη διάκρισή της στα Sales Excellence Awards, σύμφωνα με την εταιρεία, διαδραμάτισε η απόφαση της εταιρείας να αξιοποιήσει τη συσκευή Tokinomo, η οποία στοχεύει στην αύξηση των πωλήσεων.
13/10/20
CATEGORIES: Marketing
«Χρυσή» η Μύλοι Λούλη στα Sales Excellence Awards
Στην κατηγορία «Καινοτόμο Προϊόν/Υπηρεσία»
Από MW Online Team
![](https://marketingweek.gr/wp-content/uploads/2020/10/muloi_louli.jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ