Η εταιρεία παραμένει στο πλευρό τους ενόψει των Ολυμπιακών

Στο βάθρο των νικητών ανέβηκαν οι πρωταθλητές και οι πρωταθλήτριες της My Ομάδα των My market, στα Πανελλήνια πρωταθλήματα Στίβου και Κολύμβησης που συμμετείχαν. Ενδεικτικά, στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης, η Άννα Ντουντουνάκη κέρδισε 6 μετάλλια, ο Κριστιάν Γκολομέεβ κατέκτησε 2 χρυσά μετάλλια, ενώ ο Ανδρέας Βαζαίος 2 χρυσά. Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου, ο Χρήστος Φραντζεσκάκης κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στη Σφυροβολία και ο Αντώνης Μέρλος στο Άλμα εις Ύψος, ενώ ο Ιερόθεος Δρίτσας κατέκτησε την τέταρτη θέση στα 400μ με εμπόδια.

Τα My market, σεβόμενοι την προσπάθεια των νέων πρωταθλητών σε αυτές τις πρωτόγνωρες συνθήκες, συνεχίζουν, όπως επισημαίνουν, να στηρίζουν την προσπάθειά τους για να πετύχουν τους στόχους τους ενόψει των Ολυμπιακών Αγώνων του Τόκιο που είναι προγραμματισμένοι για το 2021.